1. Anasayfa
  2. Çalışmalarım

Ramazan Hatıram yarışması ödül töreni


0

Koordinatörlüğünü yaptığım Ramazan Hatıram Yarışması ödül töreni Mardin İl Milli Eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Okulumuzda İHL Meslek dersleri öğretmeni olarak görev yapan Abdulkerim BAKIR koordinatörlüğünde hazırlayan Ramazan Hatıram yarışması ödül töreni Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DUYAN, Mardin İl Milli Eğitim şube müdürü Aykut KURTOĞLU, okul müdürümüz Tarık YILMAZ ve dereceye giren öğrenci ve danışman öğretmenlerinin katılımıyla Mardin İl Milli Eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Selamlama konuşması yapan okul müdürümüz Tarık YILMAZ, düzenledikleri bu yarışma ile öğrencilerinin özgüvenlerini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Tarık Yılmaz, “”Ramazan Hatıram” yarışması, ortaokul ve lise öğrencilerinin geçmiş yıllarda Ramazan ayında yaşadıkları hatıralarını dijital ortamda bir araya getirmeyi ve öğrencilerin hatıra yazma yetenekleriyle birlikte özgüvenlerini artırmak amacıyla hazırlanmıştır.” dedi.

Teşekkür konuşması için kürsüye çıkan Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet POLAT, “Öğrencilerimiz anaokuluna başlarken büyük bir özgüvenle başlıyor. Fakat sonralarında yapılan yanlışlar yüzünden ilkokul, ortaokul ve lise derken özgüveni bitmiş bir şekilde mezun oluyor. Yarışmanın tanıtımında söylenen öğrencilere özgüven kazandırmak ifadesi beni çok mutlu etti. Çünkü eğitimde temel amaç öğrencilerimize özgüven kazandırmaktır.” dedi.

Memet Polat, yarışma sürecinde görev yapan öğretmenlere ve idarecilere teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.

Ramazan Hatıram Yarışması lise kategorisinde dereceye giren öğrenci ve okulların ödüllerini Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet POLAT, ortaokul kategorisinde dereceye giren öğrenci ve okulların ödüllerini ise Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin DUYAN verdi.

ORTAOKUL KATEGORİSİ

1- MUHAMMED MERT CİĞA
Hacı Suphiye Bölünmez İmam-Hatip Ortaokulu – ARTUKLU

2- MERYEM SADIK
Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu – MİDYAT

3- ŞEYMA ACAR
75.Yıl İMKB Ortaokulu – MİDYAT

LİSE KATEGORİSİ

1- HATİCE NUR BAĞIŞ
Artuklu AİHL – ARTUKLU

2- ZEYNEP ÖZER
Ömerli Anadolu İmam Hatip Lisesi – ÖMERLİ

3- HÜLYA SÜMER
Kenan Kösen Anadolu Lisesi – KIZILTEPE

Paylaş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir