1. Anasayfa
  2. Onaylı Üyelik

Onaylı Üyelik


Öğretmen üyelerimize özel olarak hazırladığımız içeriklerimize erişebilmek için onaylı üye olmanız gerekmektedir. Peki nasıl onaylı üye olacaksınız ve onaylı üyelerin avantajları neler? Bu sayfada tüm bu sorularınıza yanıt bulabilir ve hemen onaylı öğretmen üye olmak için işlemleri başlatabilirsiniz.

Sitemize sadece İHL Meslek Dersleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Arapça öğretmenleri  onaylı üye olabilecektir. Bu açıdan onaylı üyelik işlemleri sırasında kendi isminiz ve soy isminiz ile üye olmanız ve sonrasında “HAKKINIZDA” kısmına görev yaptığınız okulun ismini yazmanızı talep etmekteyiz.

Onaylı Üyelik ile ilgili tüm sorularınız için https://t.me/abdulkerimbakir tıklayarak Telegram üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Mail doğrulama yapmayanların ÜYELİĞİ ONAYLANMAMAKTADIR.

Sıkça Sorular Sorular

Onaylı Üyelik Ücretli mi?

Sitemize üyelik tamamen ücretsizdir.

Nasıl Üye Olabilirim?

Sitemize üye olmak için https://www.abdulkerimbakir.com/hesabim/?e=kayit tıklayıp istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Kullanıcı Hesabımı Oluştur butonuna tıkladığınızda mail adresinize Doğrulama Kodu gönderilecektir. Doğrulama mailini gelen kutusunda göndermediyseniz mail spam klasörüne düşmüştür. Bu yüzden spam klasörünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Gelen maildeki doğrulama kodunu kopyalayıp hesabımı doğrula butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki bölüme doğrulama kodunu yapıştırıp Hesabımı Doğrula butonuna basınız.

Öğretmenlere Özel İçeriklere Nasıl Ulaşabilirim?

Web sitemize sadece öğretmenlerin üye olmasını istediğimiz için Profili Tamamla butonuna tıklayarak Hakkınızda bölümüne görev yaptığınız okulun ismini yazmanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında hesabınız sarı onay işareti alacak ve öğretmenlere özel içeriklere erişebileceksiniz. 

Paylaş